Росіянин "замінував" у Харкові потяг

Новини України / новини
1 902
0
Росіянин "замінував" у Харкові потяг

У Харкові через неправдиве повідомлення про замінування потягу сполученням "Кисловодськ-Москва", який перебував на Південному вокзалі, було евакуйовано близько 600 пасажирів, пише УНІАН.

Анонімний дзвінок про замінування пасажирського потяга надійшов від невідомого на телефон спецлінії "112" сьогодні, 9 січня, за 8 хвилин до прибуття поїзда.

До Південного вокзалу прибули співробітники СБУ, міліції, вибухотехнічної і кінологічної служб. В ході огляду поїзда було евакуйовано близько 600 пасажирів. Правоохоронці перевірили вагони, але ніяких вибухових пристроїв не виявили.

Протягом години співробітники СБУ і МВС встановили особу людини, яка телефонувала по телефону. Ним виявився 30-річний пасажир зазначеного поїзда, громадянин іншої держави.

Зловмисник визнав свою провину і пояснив, що зробив анонімний дзвінок з власного телефону з хуліганських спонукань. Як повідомляють ЗМІ, неправдиве повідомлення про замінування поїзда зробив громадянин Росії.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 973
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 981
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 502
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 050
Підготовка до можливих паводків на Буковині та справні системи оповіщення: про що говорив Осипенко з головами громад
7 024
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 879
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 516
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 633
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 355
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 339