Однопартійці привітали Тимошенко піснями та танцями біля лікарні

Новини України / новини
1 536
0
Однопартійці привітали Тимошенко піснями та танцями біля лікарні

Активісти "ВО "Батьківщина" з Дніпропетровська та Кривого Рогу влаштували концерт-караоке і танці біля лікарні, де проходить курс лікування Юлія Тимошенко.
Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Коли людину люблять, завжди співають серенади. Наші хлопці приїхали сюди, щоб Юлії Володимирівні і всім людям, які не можуть посидіти за домашнім столом, заспівати душевних пісень", - пояснила тітка екс-прем'єра Антоніна Уляхіна.

Лікарняний паркан прикрашений новорічними гірляндами і великим плакатом "Дніпропетровська область вітає з Новим роком та Різдвом Христовим. ВО "Батьківщина".

Перед парканом встановлено прикрашену ялинку. Між деревами натягнуто банер "Юлі - Волю!".
Разом із прихильниками екс-прем'єра танцюють Дід Мороз і Снігуронька, які приїхали, за їх зізнанням не з Лапландії, а з Дніпропетровська.

"Ми приїхали сюди з Дніпропетровщини, щоб принести частинку нашого добра і тепла. Ми приїхали до своєї землячки, щоб підтримати її, допомогти їй і всім, хто сьогодні в лікарні одужати. Й усьому нашому суспільству - теж одужати. Ми хочемо, щоб у наступному році наше суспільство очистилося від усіх хвороб і ми стали здоровими, красивими, молодими і щасливими", - сказав "Дід Мороз".

Особисто привітати Тимошенко з Новим роком змогли її дочка Євгенія Тимошенко та захисник Сергій Власенко.
Активісти Харківської організації "ВО "Батьківщина" зберуться під ЦКЛ №5 ближче до півночі, щоб як і минулого року, зустріти Новий рік поруч із Ю.Тимошенко.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
20 822
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 983
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 549
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 119
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 071
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 900
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 578
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 363
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
4 972
Планові знеструмлення: де на Буковині 20 жовтня не буде світла
4 935


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.