Нові власники "Металіста" обіцяють збільшити фінансування команди

Новини України / новини
2 524
0
Нові власники "Металіста" обіцяють збільшити фінансування команди

Нові власники "Металіста" планують провести взимку гучну трансферну кампанію.

Співрозмовник, близький до структур "ГазУкраіна", яка придбала "Металіст", пояснив, що фінансове забезпечення клубу з Харкова стане на порядок вище, повідомив football-ukraine.com.

"Мова йде про 50-100 млн доларів інвестицій в перший рік. Думаю, взимку буде придбано 3-4 футболісти. Все залежить від побажань Маркевича. Мирона Богдановича ніхто з клубу не проганяє", - сказав співрозмовник.

На офіційному сайті ФК "Металіст" опубліковане звернення, в якому компанія "ГазУкраіна" запевняє, що "підтримає команду на відповідальному етапі розвитку і виступить в якості інвестора футбольного клубу. Це дозволить зберегти колектив і продовжити розвиток команди. Для нас велика честь підтримати ФК "Металіст", і ми будемо докладати максимальних зусиль для продовження славних традицій однієї з найстаріших команд українського футболу".

Нагадаємо, сьогодні, 24 грудня, на офіційному сайті "Металіста" з'явилося звернення президента харківської команди Олександра Ярославського про продаж клубу.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
26 431
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 115
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 029
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 518
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
5 809
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
5 752
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
5 695
У Хотинській лікарні викрили схему керівництва: переплата за обладнання понад 300 тис. грн
4 993
На Буковині проведуть масштабне дослідження стану здоров’я людей
4 947
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув буковинець Руслан Мойсюк
4 930