Кількох суддів можуть звільнити за справи щодо фальсифікації результатів виборів

Новини України / новини
1 825
0
Кількох суддів можуть звільнити за справи щодо фальсифікації результатів виборів

Вища рада юстиції проводить шість перевірок за депутатськими зверненнями щодо наявності підстав для звільнення суддів з посад за порушення присяги.

Про це йдеться в листі голови ВРЮ Володимира Колесниченка на ім’я голови Верховної ради Володимира Литвина, повідомив депутат Геннадій Москаль.
Звернення опозиціонерів стосувалися розгляду в судах справ, щодо фальсифікації результатів останніх парламентських виборів у ряді мажоритарних округів.

Як сказано в листі, до ВРЮ звернулися депутати Арсеній Яценюк та Геннадій Москаль, а також партія УДАР.
На звернення УДАР дані "обґрунтовані роз’яснення", а по зверненнях Яценюка і Москаля ініційовано перевірку.

Раніше голова ЦВК Володимир Шаповал обіцяв організувати перевірку діяльності суддів, які дозволили ОВК № 94 скасувати результати голосування на 27 дільницях, що становить 31 тисячу голосів.
Результати виборів в окрузі не були встановлені.
Кандидат Романюк оскаржив дії ОВК в Європейському суді з прав людини.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
26 264
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
14 868
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
13 094
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
9 969
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
9 250
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 689
Два закарпатські села потрапили до переліку найкращих туристичних сіл світу
8 149
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
7 083
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 787
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
6 359


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.