Один з банків перестав повертати депозити

Новини України / новини
2 748
0
Один з банків перестав повертати депозити

Банк "Таврика", що входить до групи середніх за класифікацією НБУ, припинив виплату депозитів своїм вкладникам.
Про це пише Forbes.ua.

Як розповіло джерело видання, минулого тижня вкладники банку завалили поштову скриньку регулятора скаргами на те, що "Таврика" не повертає депозити. Нацбанк тут же відрядив до фінустанови перевірку. "Навряд чи це дасть позитивний ефект. З ймовірністю 99% у банку "Таврика" введуть і тимчасову адміністрацію", - прогнозують у НБУ.

Проблеми з ліквідністю цей банк має давно. Ось уже більше півроку банк практично не може запозичити гроші на міжбанку. Якщо на 01.01.2012 р. міжбанківські кредити, залучені банком, становили 1,3 млрд грн, то на 01.10.2012 м. заборгованість "Таврики" перед іншими банками скоротилася до 123,3 млн грн.

Останнім часом банк намагався залатати діру в балансі за рахунок депозитів фізосіб, які залучалися під надвисокі ставки - до 28% у гривні. Але особливого приросту клієнтських грошей "Таврика" досягти не змогла. Залишки на рахунках юридичних і фізичних осіб зросли за перші 9 місяців цього року всього на 260 млн грн.

У Нацбанку офіційно ситуацію поки що не коментують.

Водночас на сайті банку "Таврика" розміщено повідомлення: "Згідно з Рішенням № 906 Комісії НБУ з питань нагляду і регулювання діяльності банків від 23 листопада 2012 року, на АТ "Банк" Таврика" накладено ряд обмежень на здійснення банківських операцій, передусім на залучення внесків (депозитів) від фізичних осіб і на проведення операцій з цінними паперами (ощадних сертифікатів на пред'явника)".

Банк "Таврика" має відділення в Черінвцях.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
12 363
На Буковині хлопця, якого шукали 10 діб, знайшли мертвим - поліція
11 422
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 269
Тепер це лом: волонтери з Чернівців зібрали уламки ракети
6 385
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
5 740
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 667
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 332
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 606
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
3 483
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
3 264