Опозиція вимагає повернення "вкрадених мандатів"

Новини України / час вибору / політика, влада / новини
1 815
0
Опозиція вимагає повернення "вкрадених мандатів"

Об’єднана опозиція "Батьківщина" не визнає результати виборів, поки опозиційним кандидатам не повернуть "вкрадені мандати".

Про це йдеться в заяві об’єднаної опозиції, повідомляє "Українська правда".

У "Батьківщині" вважають, що Центральна виборча комісія, прийнявши 5 листопада рішення про неможливість встановлення результатів виборів у 5 округах (№ 94, 132, 194, 197, 223), "виконала вказівку влади для того, щоб не допустити перемоги опозиційних кандидатів та легалізувати масштабне спотворення волевиявлення громадян".

"Об’єднана опозиція "Батьківщина" не визнає таке антинародне та незаконне рішення ЦВК, прийняте на догоду владі. Ми невідкладно оскаржимо його в суді і не визнаємо результати виборів до тих пір, поки всі опозиційні кандидати, в яких намагаються вкрасти перемогу, не отримають свої депутатські мандати", - наголошується в заяві.

"Вимагаємо від ЦВК взяти відповідальність за встановлення підсумків голосування на себе", - наполягає об’єднана опозиція.

"У неї є всі повноваження та законні підстави для того, щоб самостійно встановити за протоколами з мокрими печатками результати голосування у кожному з цих мажоритарних округів та оголосити перемогу опозиційних кандидатів", - наголошує "Батьківщина".

За словами опозиціонерів, протоколи з мокрими печатками по кожному з проблемних округів, паралельний та громадський підрахунок голосів засвідчують перевагу кандидатів у депутати від опозиції.

"Однак влада не змирилася із таким вибором громадян та перемогою опозиції. Режим Януковича застосував тотальні, цинічні та неприховані масові фальсифікації", - обурюється "Батьківщина".

Серед них – "псування бюлетенів, підробка протоколів, силове захоплення окружних виборчих комісій, застосування загонів спецпризначення проти мирних громадян, погрози фізичної розправи над членами дільничних та окружних виборчих комісій, підтасовки при введені даних про підсумки голосування на сервер ЦВК та інші брудні технології", наголошує опозиція.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався