ВАЗ знімає з виробництва модель Lada Samara

Новини України / Новини світу / новини
3 070
0
ВАЗ знімає з виробництва модель Lada Samara

Найбільший російський виробник легкових автомобілів "АвтоВАЗ" планує з 2013 року зупинити виробництво популярної бюджетної моделі Lada Samara на користь більш сучасних моделей, заявив віце-президент із продажів і маркетингу компанії Артем Федосов. Про це повідомляє ТСН.

За його словами, з такими машинами, як Granta, Kalina і Priora компанія цілком може розраховувати на збільшення своєї частки в Росії до 25%. Варто зазначити, що Samara, яка в Росії вже давно поступається за продажами новим моделям, в Україні є бестселером "АвтоВАЗу".

За даними асоціації автовиробників України "Укравтопром", за дев'ять місяців цього року було реалізовано близько 5,5 тисяч автомобілів сімейства Samara II, із них 3,3 тисячі – "п'ятнадцятих" седанів. Таким чином, кожна третя Lada, продана в Україні, це – автомобіль Samara II. Усього в січні-вересні українці купили близько 14,4 тисячі ВАЗівських машин.

У цілому ж найпопулярнішим автобрендом в Україні вже декілька місяців поспіль залишається корейський Hyundai.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
На День вишиванки запровадять нову традицію: символ вдячності на алеях героїв
127 114
В ЄС можуть заборонити один із найпопулярніших кухонних приладів: у чому причина
28 158
У центрі Чернівців обірвалася контактна мережа: пошкоджено стіну будинку та автомобіль (оновлено)
13 794
П’яна ДТП на Буковині: 23-річний водій ВАЗ протаранив авто, пасажир у лікарні
13 777
На Буковині сьогодні прощаються з трьома загиблими захисниками
13 316
«Бомба в голові»: у Чернівцях врятували жінку завдяки унікальній операції на мозку
10 896
У чоловіка виявили "німу" пухлину: лікарі у Чернівцях вчасно діагностували небезпечну хворобу
9 733
У Чернівцях оновлять вулицю, якою інтенсивно їздив транспорт під час ремонту Руської
8 806
На Буковині електровелосипедист врізався в Nissan і травмувався
8 707
У Чернівцях відновлюють «Переможну вишиванку» до 20-річчя Дня вишиванки
7 692