RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Батьківщина" зняла не тих - "УДАР"

В партії "Удар" здивовані рішенням з’їзду "Батьківщини" щодо зняття мажоритарних кандидатів.

Про це йдеться в заяві партії, розміщеній на офіційному сайті "Удару".

"У двох третинах округів, які визначили "Удар" і "Батьківщина", наші колеги по опозиції своїх кандидатів не зняли. Ми ж своїх зобов’язань дотрималися - там, де кандидати від "Батьківщини" мають більше шансів перемогти, ми своїх висуванців з перегонів зняли", - заявили в політсилі.

"Батьківщина" ж зняла лише 8 кандидатів з 22 округів, які були визначені за результатами спільного соціологічного дослідження та оцінки перспектив кандидатів", - йдеться в заяві.

"Не важливо, скільки всього кандидатів зняла "Батьківщина". Справа не в кількості округів, а в шансах кандидатів на перемогу. Впевнені, що таким діям "Батьківщини" належну оцінку дадуть виборці", - наголошують в заяві партії.

В "Ударі" зазначають, що в результаті ухвалення "Батьківщиною" такого рішення "не було дотримано базових принципів визначення єдиного демократичного кандидата на окрузі".

"А саме: недопущення перемоги висуванців від влади та збільшення ймовірності перемоги кандидата від демократичних сил", - уточнили в "Ударі".

Як приклад в партії зазначили, що за даними спільного соціологічного дослідження у 211 окрузі у Києві рівень підтримки кандидата від "Удару" Миколи Бабенка на 12% вищий за рейтинг кандидата від "Батьківщини" Сергія Терьохіна. При цьому кандидат від влади займає друге місце на окрузі – з різницею у кілька відсотків.

"Враховуючи адміністративний та фінансовий ресурс влади, "Батьківщина" не усунула загрозу перемоги провладного висуванця", - пояснили в "Ударі".

"На жаль, в "Батьківщині" взяли гору амбіції і вузькопартійні міркування, а не прагнення спільної перемоги демократичних сил. Такими діями "Батьківщина" взяла на себе відповідальність за підвищення шансів на перемогу кандидатів від влади у чималій кількості мажоритарних округів", - йдеться в заяві партії.

"Ми сподіваємося, що "Батьківщина" справді прагне створити в парламенті демократичну більшість", - зазначив керівник Центрального виборчого штабу "Удару" Віталій Ковальчук.
Редактор: Igor
16-10-2012, 08:02
Коментарів 0 Переглядів 2 522

Теги -

Відзначили нагородами відзнаками військових, правоохоронців, волонтерів, службовців.


Жінка з перших днів великої війни служить на передовій.
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Відзначили нагородами відзнаками військових, правоохоронців, волонтерів, службовців.


«Велика проблема» - закінчуються сквери. Блог Ярослава Волощука
На Чернівці насувається "велика проблема" - закінчуються сквери.
«Коротка людська пам'ять…» Блог Надії Будної
Минуло 40 днів, як під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув мій племінник Богдан Мердак

Цей центр розвитку насамперед про сучасність і прогрес, де навчальний процес не є нудним, а захопливим, цікавим і пізнавальним. У стінах освітньої студії Bloom панує своя особлива атмосфера, у якій креативні й професійні викладачі знайдуть відповіді на всі запитання, які цікавлять маленьких дослідників.

Якщо ваша дитина любить малювати, нестандартно описує навколишній світ, цікавиться писанкарством чи іншим видом живопису, спішимо повідомити, що набір на новий навчальний рік у дитячу художню студію образотворчого мистецтва "Камея" ще триває. До речі, записатися на курс можуть не тільки школярі, а й студенти.

"Контінентал Фармерз Груп" розпочала викопування картоплі, під яку у 2023 році відвела понад 2,1 тис. га. Роботи стартували на Тернопільщині. Першими викопують ранні насіннєві й продовольчі сорти картоплі.

Досі думаєте, де можна знайти якісне й надійне обладнання такого типу не за всі гроші? Нагадаємо вам про відому на Буковині й за її межами компанію Jv-Kamin.

Із 1 червня тариф на електроенергію для населення становить 2.64 грн за кВт.
Голова Правління АТ "Чернівцігаз" Віктор Горда відзначив чемпіона та призерів Чемпіонату Світу грошовими преміями. 
• Теги