Посол ЄС вважає, що в Україні є політв’язні

Новини України / Новини світу / політика, влада / новини
1 988
0
Посол ЄС вважає, що в Україні є політв’язні

Посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський вважає екс-прем'єра Юлію Тимошенко і колишнього главу МВС Юрія Луценка політичними в'язнями.

Про це він сказав в інтерв'ю "Польському радіо", повідомляє korrespondent.net.

"Політв'язні в Україні є, і це твердження можна навіть почути від осіб, пов'язаних із нинішнім табором влади. Цю проблему обговорюють й українські політики, і всі політики ззовні, партнери України. Діалог з Україною ведеться на різних політичних рівнях, і у мене складається враження - зараз влада України вже дедалі більше усвідомлює, що затягування цієї ситуації робить з України в'язня цієї справи. І так само, як Юлія Тимошенко є в'язнем, так й Україна стає в'язнем Юлії Тимошенко ", - заявив посол ЄС.

У той же час він зазначив, що не став би порівнювати Україну з Білоруссю. "Деякі стверджують, що якщо не відбудеться поглиблення взаємин з Євросоюзом, то Україні загрожує білоруський сценарій, такий авторитаризм. Але серед політиків опозиції дуже рідко можна почути такі погляди", - сказав Томбінський.

Він також повідомив, що поки не має наміру просити зустрічі з Юлією Тимошенко у зв'язку з обмеженням за часом всіх побачень, які дозволені Тимошенко.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.