Тимошенко називають реальним претендентом на Нобелівську премію

Новини України / Новини світу / новини
1 981
0
Тимошенко називають реальним претендентом на Нобелівську премію

Екс-прем'єра України Юлія Тимошенко, яка зараз відбуває покарання в Харківській області, за оцінками букмекерів, займає третю позицію в списку кандидатів на отримання Нобелівської премії миру. Про це повідомляє korrespondent.net з посиланням на "Польське радіо".

Її випереджає афганська борець за права людини і права жінок Сіма і американський солдат Бредлі Менінг, який викрав і передав порталу WikiLeaks 250 000 конфіденційних документів дипломатії США. Зараз він перебуває під арештом, очікуючи судового процесу.

За Тимошенко - на четвертому місці серед кандидатів на Нобелівську премію миру - йде єгиптянка Меггі Гобран, яку часто називають Матір'ю Терезою з Каїра. Вона відома допомогою найбіднішим дітям і мешканцям Каїра.

Першу п'ятірку замикає кубинський лікар, один з головних борців за права людини - Оскар Еляс Біскет Гонзалес. Він за свою діяльність у в'язницях відсидів дев'ять років.

У грудні 2011 року повідомлялося, що БЮТ висуває Тимошенко на Нобелівську премію миру.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Буковину накриють заморозки: синоптики попереджають про похолодання
7 348
Затримання забудовника-афериста і перехід громад до ПЦУ. Новини Буковини минулої доби
6 460
"Непоправна втрата": не стало головного диригента драмтеатру Чернівців Володимира Шнайдера
6 013
"Не побачив" бронювання лікаря: на Буковині на працівника ТЦК склали протокол через порушення
5 493
"Молимося за мир": до Чернівців завітав предстоятель ПЦУ Епіфаній - фото
4 879
Залишаються ще два старі кіоски: у Чернівцях розібрали радіоринок
3 992
Відзавтра у Чернівцях тимчасово перенесуть зупинки громадського транспорту
3 106
Що буде на місці будинку в центрі Чернівців, який обвалився два роки тому: у мерії відповіли
3 013
На Буковині розслідують справу щодо працівників ТЦК, які переправляли ухилянтів за кордон
2 792
«Верблюди» і підпільні цехи: як працює нелегальний тютюновий бізнес на Буковині
2 358


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.