RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Динамо"  вперше з 2009 року перемогло у Лізі чемпіонів

Київське "Динамо" здобуло першу перемогу в Лізі чемпіонів за останні три роки. "Біло-сині" перемогли загребське "Динамо" з рахунком 2:0.
Підопічні Олега Блохіна одразу кинулися в атаку і вже на третій хвилині Олег Гусєв розпечатав ворота Івана Келава. А на 33-й хвилині Йосип Піваріч зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Тайво з лівого флангу. У першому таймі голкіпер загребців ще кілька разів рятував ворота.

У другій 45-хвилинці кияни спочатку трішки розслабилися і ледь не поплатилися за це. Спершу Віда змусив занервувати фанатів столичного клубу - але на допомогу захисникам прийшов Ярмоленко. Пізніше Дуйє Чоп ледве не скористався помилкою Шовковського, який невдало вибив м'яч.

Після цього прийшов час на відповідь українців. Гусєв легко пройшов захисників гостей і увірвався до штрафного, але Келава знову проявив свою голкіперську майстерність. За двадцять хвилин до кінця матчу Ідейє сам створив собі класний момент і не реалізував його. Браун втік на побачення з Келавою, однак занадто легко перекидав м'яч через воротаря. І захисник загребців встиг не дозволити "біло-синім" довести рахунок до розгромного.

Зазначимо, що востаннє динамівці радували своїх вболівальників тріумфом у Лізі чемпіонів аж у вересні 2009 року. Тоді на старті групового етапу "Динамо" перемогло казанський "Рубін" з рахунком 3:1.

Таким чином, віце-чемпіон України набрав перші очки і займає третю сходинку у турнірній таблиці групи А. Хорвати з нулем у графі "очки" - на останньому місці.

У наступному турі кияни поїдуть у гості до "Порту", а загребці вдома прийматимуть ПСЖ. Матчі відбудуться 24 жовтня.