Два університети України потрапили до 700 кращих світу

Новини України / новини
2 749
0
Два університети України потрапили до 700 кращих світу

У світовому рейтингу вузів TopUniversities серед 700 найкращих навчальних закладів виявилися два українських: Національний технічний університет України КПІ (на фото) та Донецький національний університет. Як і минулого року, вони мають рейтинг 601+. Тобто входять в сьому сотню рейтингу поряд з 98 вузами інших країн, пише "Комерсант-Україна".

Рейтинг був заснований в 2004 році і включав тоді 200 вузів. При його складанні враховуються такі показники, як репутація університету, думка роботодавців про його випускників і рейтинг цитованості наукових праць викладачів.

У 2012 році для визначення найкращих вузів було опитано 46 тис. чоловік по всьому світу. У першій трійці - Массачусетський технологічний інститут (США), університети Кембридж (Великобританія) і Гарвард (США).

Серед вузів СНД вище за всіх оцінений Московський університет ім. Ломоносова - 116-й в рейтингу. Кілька інших російських вузів також опинилися на високих місцях: Санкт-Петербурзький університет посів 253-є, Московський физико-технічний інститут ім. Баумана - 352-е, Московський державний інститут міжнародних відносин - 367-е.

Серед інших вузів СНД, які ввійшли в рейтинг, - Євразійський національний університет ім. Льва Гумільова (Астана, Казахстан) - він займає 369-е місце. Білоруський державний університет має рейтинг 501+ (з 501 до 550).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався