Українці купили іномарок на 2 мільярди доларів

Новини України / новини
1 687
0
Українці купили іномарок на 2 мільярди доларів

За перше півріччя поточного року в Україну було завезено іномарок загальною вартістю $ 2,181 млрд, що на 39% більше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє сайт "Коментарі" з посиланням наасоціацію "Укравтопром".

Найбільшу частину цієї суми - 437 млн дол. - було витрачено на німецькі машини, далі ідуть Японія - 368 млн, Російська Федерація - 210 млн, Південна Корея - 188,3 млн, Великобританія - 158,7 млн. На китайські машини пішло 38,5 млн.

У той же час Україна продала свого автотранспорту на 157,6 млн дол., що на 15% менше торішнього показника. Найбільшим зовнішнім ринком для українського автопрому традиційно залишається автомобільний ринок Російської Федерації. За шість місяців росіяни придбали українських автомобілів і автобусів на суму 142,5 млн дол., що склало більше 90% надходжень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують