Україні прогнозують нове похолодання

Новини України / новини
1 758
0
Україні прогнозують нове похолодання

Протягом 27-29 серпня в Україні очікується різка зміна погодних умов. Як повідомляє прес-служба МНС, вночі 27 серпня у західній частині, вдень і у північних, Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях, 28-29 серпня в Україні пройдуть сильні та дуже сильні дощі з грозами, місцями град та шквали 17-22 м/с, в окремих районах центральних, південних областей та Криму крупний град та шквали 25-30 м/с.
 
Починаючи із західних областей температура значно знизиться: вночі до 9-15°, вдень до 14-19°, у південній та східній частині вночі до 15-20°, вдень до 21-26°. 
 
На річках західних областей ймовірна зміна гідрологічного режиму, формування дощових паводків в межах русла річок.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 204 598
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
122 350
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 944
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 995
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 290
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 737
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
14 100
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 640
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 890
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 900