Регіонали не збираються переголосовувати “мовний” закон

Новини України / новини
1 927
0
Регіонали не збираються переголосовувати “мовний” закон

У Партії регіонів не бачать необхідності переголосування за закон "Про основи державної мовної політики".

Про це заявив заступник глави фракції Партії регіонів Володимир Рибак в інтерв'ю 5 каналу.

"Я взагалі не бачу сьогодні необхідності говорити про перегляд цього закону. Ми не розглядаємо таку можливість на сьогоднішній день", - зазначив він.

"Закон приймався в тих умовах, які були реальні. Хто створив їх - суд розбереться", - додав "регіонал".
Відповідаючи на питання, чи буде "мовний" закон легітимізований до вересня, Рибак заявив: "Я на сьогоднішній день такої можливості не бачу".

"Нехай Конституційний суд розгляне це питання. І якийсь буде рішення. Я думаю, що якщо будуть якісь деталі, ми можемо розглянути. Деталі, які є при прийнятті цього закону. Але на даний момент я їх не бачу, давайте почекаємо, закон повинен підписати глава Верховної Ради", - уточнив депутат.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 688
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 178
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
5 037
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 370
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 087
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 003
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 419
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 372
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 245
Сьогодні на Буковині попрощаються з двома полеглими воїнами
2 940