Захисники мови припинили голодування і переходять до “активних дій”

Новини України / політика, влада / новини
1 770
0
Захисники мови припинили голодування і переходять до “активних дій”

18 липня мітингувальники під Українським домом офіційно припинили голодування.

Про це повідомляє ТСН.ua.

"Ми заявляємо про завершення нашої пасивної фази акції протесту", - зачитала офіційну заяву голодуючих учасниця Оксана Неживенко. Також вона повідомила, що вже зараз троє з учасників акції протесту все одно змушені були б припинити голодувати за станом здоров'я.
Тепер мітингувальники перейдуть в так звану "активну фазу".

"Ми створимо відповідну раду і буде поділ, робота в регіонах, співпраця з громадськими організаціями", - сказала Неживенко. Також учасниця акції протесту повідомила, що голодування не привело до необхідних результатів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.