RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Україна припиняє виступи на Євро

Англія - Україна 1:0

Збірна України зіграла свій найкращий матч на Євро-2012, але програла і припинила виступи.

Перший тайм збірна України провела дуже на пристойному рівні. Іноді англійці навіть панікували, вибиваючи м'яч куди подалі. Українці переважали суперника, створили кілька гострих моментів, але нулі на табло не змінилися.

Підсумок першої 45-хвилинки - 57% часу з м'ячем провели українці, зробили 9 ударів за 19 атак.

Другий тайм розпочався, на жаль, погано для нас. Простріл з флангу Уелбека мав перехоплювати захисник, відбивати П'ятов, а плямистий поскочив під рукою голкіпера, а на дальній штанзі простріл замкнув головою Руні - 1:0.

Все б нічого, так від нас ще й удача відвернулася. Подали шість кутових, нарешті одна передача знайшла голову Мілевського у воротарському - вище! А потім був вихід один на один Девича. Марко прибрав воротаря, м'яч по повітрю влетів у ворота, захисних виніс його вже із-за лінії воріт, але арбітр гол не зарахував.

Наша збірна дуже багато атакувала. Сили, здавалося, її не залишать. Довели перевагу в статистиці за всіма показниками, змусили англійців вибудувати три ешелони оборони, кинули в бій ще двох атакуючий гравців. На жаль, це був не наш день за, очевидно, найкращої на сьогоднішній день гри. На додаток до всього на останніх хвилинах арбітр ще й гру рукою захисника англійців у свому штрафному не помітив.

Отож збірна України посіла третє місце і не потрапила до чвертьфіналу. Збірна Англії стала першою і гратиме в плей-офф з Італією.