В Україну іде спека до +37

Новини України / топ новини / новини
3 040
0
В Україну іде спека до +37

Український Гідрометцентр прогнозує спеку, що триватиме практично весь наступний тиждень на більшій території країни.

Рекордні +37 за Цельсієм фахівці прогнозують в Миколаївській області в п'ятницю, 22 червня. Трохи прохолодніше, до +35, буде в Криму та Одеській області.

Дихати вільніше при +30 і потрапити під невеликий дощ у другій половині тижня можуть жителі західних областей.

У центральних областях мокнути не доведеться – в середньому температура тут буде триматися в межах від +24 до +29, але 22 червня буде спекотніше - +32 і +34.

У Києві невелика прохолода з дощиком очікується лише в середу, в інші дні "небесна канцелярія" буде нагнітати повітря до +27 і +29, а 22 червня до +34.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

02:00
Розчинна проти заварної: ось яка кава корисніша насправді
01:45
5 неефективних вправ, які варто припинити виконувати у спортзалі
01:30
Її не потрібно дотримуватись щодня. Названо найкращу дієту для схуднення
01:15
Ці 5 горіхів найкорисніші для вашого здоров'я: варто додати їх на тарілку
01:00
Небезпечно для очей: скільки часу можна дивитися телевізор без шкоди?
00:30
Чому корисно пити чай із кориці: названо 7 цілющих властивостей цього напою
00:30
Що станеться з організмом, якщо регулярно їсти насіння чіа: дієтологи дали відповідь
00:15
Як зробити рушники м'якими без кондиціонера: метод шокує простотою

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм