МЗС вимагає від Бі-бі-сі вибачень за звинувачення в фашизмі

Новини України / Новини світу / новини
1 947
0
МЗС вимагає від Бі-бі-сі вибачень за звинувачення в фашизмі

Директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин заявляє, що британська телекомпанія Бі-бі-сі має вибачитися перед українцями за сюжет про расизм.

Про це він сказав в ефірі "5 канулу", коментуючи кадри, зроблені Бі-бі-сі на території України й Польщі, на яких видно, як уболівальники віддавали нацистські привітання й з появою на полі чорношкірих гравців видавали звуки, схожі на крик мавпи.

Волошин заявив, що британська сторона офіційно не висувала Україні жодних претензій щодо расистських проявів українських фанатів.

"Я нещодавно спілкувався з радником-посланником Британського посольства з приводу футболу. Мова йшла, навпаки, про те, як убезпечити українців від британських фанів, які є найагресивніші, найбільш нетолерантні і расистськи налаштовані з усіх фанів у Європі", - сказав він.

"Щоб хтось піднімав це питання на офіційному рівні – цього нема. Чому це в пресі? Тому що дуже легко розкрутити міф – якісь напівосвідчені, напівдикі вихідці зі Східної Європи...", - додав Волошин.

На думку представника МЗС, ЗМІ шукають "гарячі теми" напередодні Євро-2012.

"Легко зобразити поляків, як сантехніків, які приїдуть і захоплять усі робочі місця. Іде велика боротьба всередині УЄФА. Платіні і частина інших функціонерів вибороли право для Східної Європи чемпіонат. Найбагатші клуби, значна частина яких – британські – вважають, що футбол має обмежитися Західною Європою. Нащо їхати до цих дикунів?",- обурився він.

"Я вважаю, що Бі-бі-сі має вибачитися за цей фільм. Я раніше бачив такий монтаж лише на деяких російських каналах. Так раніше зображували в Росії УНА-УНСО. Вихоплювали окремі кадри і казали: "Це країна фашизму", - заявив Волошин.

"Такий саме настрій провокують у Британії. Нас, поляків, румунів, прибалтів намагаються зобразити якимись недолюдьми, які ще недорозвинуися до рівня найрозвинутіших країн. Це ганебно! Я вважаю, що це питання саме до Бі-бі-сі. Як можна змонтувати такий фільм з якихось окремих кадрів і зробити висновок на всю країну?", - додав представник МЗС.


"Українська правда"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Новини Дня

18:34
ЄС не може погодити 20 мільярдів євро для України
18:11
Українські біатлоністи - восьмі в естафеті ЧС-2025
17:59
Ця консерва - найкращий продукт для здоров’я людей похилого віку: зміцнить серце та кістки
17:40
Як правильно рахувати зарплату: скільки реально отримуємо на руки та чи вигідніше працювати через ФОП
17:20
Україна очікує на нові постачання F-16 цього року, - Зеленський
17:00
Хотів купити інструмент: на Буковині аферисти видурили у чоловіка 56 тисяч
16:40
В Міненерго звернулись до українців: що варто зробити кожному
16:20
В Коордштабі розповіли, хто для РФ в пріоритеті на обмін і чому не видають "азовців"
16:15
Діти в гуртку технічного конструювання створюють пристрої для військових
16:00
Ліквідація наслідків атаки на ЧАЕС триває дев’ятий день: яка ситуація
16:00
Названо найкорисніший десерт, який повинні їсти українці
15:40
Чи готовий Зеленський підписати угоду про корисні копалини: джерело Sky News повідомило деталі
15:20
Трамп провів масштабні кадрові зміни в армії США
15:00
У Чернівцях затримали чоловіка, який розповсюджував наркотики
14:40
На Покровському напрямку важкі бої: ЗСУ про наступ росіян
14:31
ДТП в Чернівцях: у тролейбусі відмовили гальма
14:20
Пенсії в Україні масштабно проіндексують із 1 березня: як перерахують кожну виплату
14:00
Що робити, коли у селі на Буковині немає соцпрацівника
13:40
Великий піст 2025: традиції, календар харчування, правила та заборони
13:20
Чернівчан закликають достойно провести загиблого воїна Артура Кузука
13:00
Стало відомо, чи відновиться туризм у Чорнобильській зоні після війни
12:40
Як вибухотехнік з Чернівців розміновував Харківщину
12:20
Що буде, якщо їсти банани щодня: несподівані переваги
11:58
Епідеміолог пояснив, чому школам на Буковині рекомендують перейти на дистанційне навчання
11:40
Трамп заявив, що не полетить у Москву 9 травня
Більше Новин

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм