RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

«Металіст» вилетів з Ліги Європи

У четвер, 5 квітня, було зіграно чвертьфінальний матч у відповідь Ліги Європи між харківським "Металістом" і лісабонським "Спортінгом".

"Металіст" – "Спортинг" - 1:1

Голи: Крістальдо (57) - ван Вольфсвінкель (44)

На 64-й хвилині Хав'єр не реалізував пенальті (воротар)

Зазнавши поразки в Лісабоні в першому матчі, Металіст мав відіграти один гол і бажано при цьому не пропускати. З перших хвилин відчувалося, що харків'яни сильно нервують, через що команда Маркевича допускала багато невимушених помилок.

Перший небезпечний момент виник на 12-й хвилині, коли Крістальдо бив головою, але трохи не влучив по воротах. Вдруге харків'яни створили загрозу воротам Руї Патрісіо лише через 20 хвилин – Тайсон блиснув швидкістю і технікою, але от переграти голкіпера йому не вдалося.

Перед самою перервою "Металіст" пропустив абсолютно необов'язковий гол. Капелю дозволили подати, а ван Волфсвінкель, перестрибнувши Пшеничних і Обрадовича, головою відправив м'яч у сітку воріт Горяїнова.

На другий тайм Маркевич випустив Девіча, і майже відразу це принесло дивіденди. На 57-й хвилині Марко вдало скинув м'яч на хід Крістальдо, який з 12-ти метрів таки пробив Патрісіу.

Ще через п'ять хвилин форвард збірної Україні заробив пенальті. Проте останнім часом харків'яни геть розучилися бити одинадцятиметрові, ось і цього разу Хав'єр пробив нехитро, що дало змогу Патрісіу парирувати удар бразильця.

Надалі "Спортинг" практично всією командою відійшов у захист і не дозволив Металісту створити ще хоча б один момент.

Таким чином, зігравши внічию, "Металіст" програв за сумою двох матчів з рахунком 2:3. Ну а "Спортинг" в півфіналі зіграє з "Атлетиком" з Більбао, який був сильнішим за Шальке. Примітно, що другий півфінал буде повністю іспанським – "Валенсія" зіграє з "Атлетіко" (Мадрид).