Українці називають дітей Алітроханами і Шехерезадами

Новини України / новини
2 143
0
Укрдержреєстр назвав найпопулярніші в Україні імена в минулому році. Зокрема, в 2011 році українці називали своїх дітей Мадоннами, Радостями і Веснами.

Як повідомила начальник відділу правової допомоги Департаменту у справах цивільного стану громадян Укрдержреєстру Олена Завгородня, в 2011 році, як і в попередні декілька років, найпоширенішими іменами для хлопчиків були Денис, Дмитро, Максим, Артем, Богдан, Назар, Данило і Роман.

Крім того, серед жіночих імен найпопулярнішими вже кілька років є Анастасія, Дар'я, Аліна, Ангеліна, Софія, Христина і Марія.

Вона також назвала деякі рідковживані імена, якими в 2011 році українці називали дітей: Яромир, Радомир, Злат, Платон, Нестор, Климентій, Серафим, Аристарх, Спартак, Христофор, Майкл, Леонардо да Вінчі, Алітрохан, Принц та інші.

Серед рідко вживаних жіночих імен у 2011 році були зареєстровані Глафіра, Соломія, Асія, Жасмин, Алсу, Мадонна, Ауріка, Тіна, Каміла, Ізумруда, Йордана, Роза, Принцеса, Золушка, Береза, Радість, Шехерезада, Грація, Россіяна, Квітка і Калина.

Завгородня також зазначила, що єдиним обмеженням при реєстрації є тільки вимога давати дитині не більш як два імені. При цьому якщо батьки не можуть досягти згоди у виборі імені, в цю справу втручаються органи опіки, які оберуть для дитини найкращий варіант імені.

Нагадаємо, найпопулярнішими іменами в Україні у 2010 році були Олександр, Анастасія та Софія.


За матеріалами korrespondent.net


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
СБУ повідомила про підозру «блогеру» з Чернівців: поширював інформацію про підрозділ ЗСУ
28 528
У селі на Буковині родини загиблих захисників власними силами створили Алею Слави — відео
11 750
Накачане колесо розірвало під час зварювання: на Буковині загинули двоє чоловіків
9 695
На Буковині сьогодні попрощаються із чотирма загиблими військовими
7 201
На Буковині втретє згоріли дуби, висаджені на честь полеглих захисників
4 831
У селі на Буковині сталася масштабна пожежа: згоріли будинок та автомобіль
4 685
У водоканалі Чернівців поскаржилися на будинки, де найчастіше засмічується каналізація
4 585
Цьогоріч Україна раніше перейде на зимовий час: коли переводитимемо годинники
4 481
У селі на Буковині жінка відкрила кав’ярню-піцерію за грантові кошти
4 129
На війні загинув 27-річний військовий із Буковини: поліг у День Незалежності
3 731