Китай дарує комп’ютери 700 школам України

Новини України / новини
2 161
0
Кабінет міністрів схвалив безплатне надання Китаєм комп'ютерного обладнання для шкіл на 80 млн юанів (12,7 млн доларів), повідомила прес-служба Кабміну.

Передбачається, що Китай також направить персонал для монтажу обладнання і його налагодження.

"Реалізація цього проекту сприятиме поліпшенню забезпечення шкіл сучасними комп'ютерами й мультимедійним обладнанням, створенню мережі електронних бібліотек, цифрових архівів ресурсів з навчальних предметів", - зазначили у Кабміні.

Цими комп'ютерами Кабмін планує забезпечити близько 700 навчальних закладів по всій Україні.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.