У Черкасах під ратушею грають похоронний марш

Новини України / новини
1 925
0
На вулиці мінус 15, а на центральній площі Черкас - живий концерт. Музиканти муніципального оркестру вийшли грати під мерію, щоправда, зі специфічним репертуаром, час від часу повторюючи похороннний марш.

Про це повідомляє ТСН.

Так вони протестують проти рішення міської влади ліквідувати колектив. Чиновники вирішили - утримувати і далі оркестр - занадто витратно для бюджету. За рік на це треба близько мільйона гривень. Тому музикантам пропонують гонорарну систему, як аматорському колективу. Оркестранти ще мають надію, що у мерії передумають, а доти щодня обіцяють чиновникам жалобний супровід. Синхрон Валентина Шепецька – начальник управління культури Черкаського міськвиконкому пояснила, що місто готове взяти на себе сьогодні утримання двох посад це посада керівника колективу та диригента. Тобто це будуть цивільно – правові угоди на яких музиканти будуть отримуватимуть заробіток.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Збитків на сто тисяч: у Чернівцях через недбалість управителя 121 будинок був без тепла
7 115
Коли 17 листопада на Буковині не буде світла: графік відключень
4 992
Чернівчан закликають гідно провести в останню дорогу полеглого воїна Дмитра Ільчука
3 663
Цибуля подешевшала до рекордних цін: скільки вона коштує на ринках Чернівців
3 007
Учень з Буковини встановив національний рекорд, піднявшись на одну з вершин Альп
2 976
У Чернівцях попрощались із загиблим захисником Дмитром Ільчуком
2 851
Озвучено рівень бідності в Україні: яка мінімальна сума для пенсіонера, працівника та дитини
2 747
Родина, яка прославила регіон: у Чернівцях проведуть культурно-освітній захід присвячений Мандичевським
2 550
«Буковина» встановила клубний рекорд та увійшла в історію Першої ліги
2 455
Буде більше світла: на Буковині знов оновили графік відключень світла на сьогодні
2 169

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.