Міліція затримала зловмисників, які напали на банк в Донецьку

Новини України / кримінал / новини
2 887
0
Слідчо-оперативна група, яка складалася із працівників Центрального апарату МВС та оперативних працівників донецької міліції (Департамент карного розшуку, працівники Донецького ГУМВС) в порядку статті 115 КПК затримали двох головних підозрюваних у скоєні резонансного злочину – розбійного нападу на відділення "Приватбанку" у місті Донецьк.

Відразу після скоєння злочину Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко направив до Донецька найкращих оперативників та слідчих Міністерства на чолі з начальником Депаратменту карного розшуку Василем Паскалом. Представник від Міністерства спільно із начальником ГУМВС України в Донецькій області Віктором Дубовиком очолили слідчо-оперативну групу та особисто керували усім процесом щодо встановлення та затримання зловмисників. Всього у розкритті резонансного злочину було задіяно понад 500 працівників міліції.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів за "гарячими слідами" було затримано першого, а згодом і другого підозрюваного. Наразі вони зізналися у скоєному. Їх причетність до нападу на філію банку підтверджується здобутими доказами та показами свідків.

Наразі зловмисники перебувають в ізоляторі тимчасового тримання м.Донецьк та дають правдиві свідчення правоохоронцям.


УЗГ МВС України


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
15 992
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 128
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 679
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 186
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 169
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 128
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 878
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 850
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 732
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 470