Міліцію розділять на поліцію і жандармів

Новини України / новини
2 958
0
Нові законопроекти про органи внутрішніх справ, за якими на базі МВС буде створено поліцію і жандармерію, будуть зареєстровані у Верховній раді навесні 2012 року. Ініціатор проектів - нардеп від Партії регіонів, генерал-лейтенант Василь Грицак – вже розробляв аналогічну реформу на початку 2011 року, але тоді не дійшов згоди з міністром внутрішніх справ Анатолієм Могильовим. Зараз, як розповів Грицак "Комсомольській правді в Україні", він досяг з керівництвом МВС повного взаєморозуміння. За словами Грицака, він уже провів бесіду з чинним міністром, Віталієм Захарченком, і той схвалив усі починання депутата. "Наша ідея полягає в тому, щоб змінити не вивіску в міністерстві, а побудувати абсолютно нову систему на існуючій сьогодні базі МВС", - розповів Грицак. Він наголосив, що у розробці законопроекту спирався на європейський досвід, зокрема таких країн, як Німеччина, Франція, Британія, Угорщина, Польща.

До Ради буде подано три законопроекти: "Про органи внутрішніх справ", "Про поліцію" та "Про жандармерію". Автори пропонують повністю змінити структуру МВС: розділити міністерство на загальнонаціональні сили - жандармерію і міську поліцію, створити слідчий комітет. Також в систему МВС пропонують включити державну міграційну службу, службу порятунку (нинішнє МНС), державну прикордонну службу і ще низку департаментів.

За даними "КП", всередині МВС уже сформовано 6 експертних груп, які збирають дані, необхідні для проекту реформи цього відомства. Вони вивчають громадську думку і аналізують напрямки роботи різних підрозділів міліції.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують