Міністр МВС визнав, що часом міліція працює поза рамками закону

Новини України / кримінал / новини
2 588
0
Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов визнав, що часом міліція працює поза рамками закону.

Про це повідомила прес-служба УМВС України.

- Повинна припинити своє існування так звана "палична" система, що полягала в нарощуванні кількісних показників роботи міліції, - сказав міністр. - А також жорстко припинятися всі спроби порушення прав та свобод громадян: незаконні затримання, застосування тортур під час здійснення дізнання тощо.

За словами Анатолія Могильова, необхідно мінімізувати каральний "прес" на суспільство, адже в окремих випадках працівники міліції навіть свідомо йшли на порушення законодавства і фальсифікацію матеріалів для покращення статистичних даних. Такі намагання "поліпшити" показники нерідко закінчувалися порушенням кримінальної справи, так само суворо вони будуть каратися і в подальшому. Керівникам органів внутрішніх справ потрібно працювати над питаннями зміни підходів до роботи.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10