Комунальні тарифи знову зростуть

Новини України / новини
2 549
0
На переконання міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолія Близнюка, збільшення комунальних тарифів є неминучим через те, що "комуналку" віддають приватному бізнесу.

За словами глави Мінрегіонбуду, восени поточного року комунальні тарифи будуть збільшені.

"В економіці є поняття інфляції і підвищення життєвого рівня. Тому роботодавець повинен займатися підвищенням зарплати, а в структурі собівартості комунальних послуг є зарплата", - заявив Близнюк.

"У системі ЖКГ сьогодні склалися такі обставини, назвемо їх так, що собівартість послуги вища, ніж тариф, що відпускається. Тому держава і знаходить варіанти компенсації різниці в тарифах, інші варіанти. Але в кінцевому підсумку житлово-комунальне господарство має стати чиїмось бізнесом. А в ринковій економіці для того, щоб бізнес розвивався, необхідно мати дохід. Тому тарифи і повинні збільшуватися, принаймні на рівні інфляції", - пояснив міністр.

Нагадаємо, до наступного опалювального сезону Мінрегіонрозвитку планує підготувати нові диференційовані - тарифи на послуги ЖКГ. При цьому Близнюк пообіцяв відпрацювати "ідеологію" процесу підвищення тарифів так, щоб українці від цього не постраждали. Про це повідомляє ТСН.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 642
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 432
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 870
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 581
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 501
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 359
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
2 339
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 075
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
2 068
Загорівся магазин: на Буковині за добу сталося три пожежі
1 829


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.