За 25 копійок заплатять 20 тисяч: якого року має бути монета

Новини України
1 348
0
За 25 копійок заплатять 20 тисяч: якого року має бути монета


Деякі старі 25-копійкові монети можуть принести своїм власникам чималі гроші. Адже через їхні особливості колекціонери готові платити за них тисячі гривень. Наприклад, вартість 25 копійок 1992 року різновиду 3ГАм може сягати 20 000 грн.

Про це розповіли фахівці ресурсу "Монети-ягідки". Розпізнати ж дорогі 25 копійок, за їхніми словами, можна за:


товстим середнім зубом тризуба;
відсутністю черешків у гронах №4 і 8.

"Різновид 3ГАм знаходили в обігу всього 4 рази. Востаннє монету продавали в червні 2019 року. Стартова ціна становила 1 000 грн і за результатами торгів сягнула 20 000 грн", – йдеться в повідомленні.



Водночас, зазначає нумізмат Віталій Ткач, попри поширену думку, більшість старих українських монет не є цінними. Причина – у їхній "простоті" та масовості. Ба більше, запевняє він, дорогими такі копійки не стануть навіть через роки – адже їх все одно буде багато в інших українців. А тому розбагатіти на них не вийде.

Річ же, за його словами, в тому, що колекціонери цінують лише монети з дорогоцінних металів – наприклад, срібла чи золота. Альтернатива – рідкісні екземпляри.

"Люди чомусь думають, що якщо взяти монету, відкласти її і через 100 років комусь там продати, то вона коштуватиме мільйон. Це помилка", – констатував експерт.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
11 254
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
4 992
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
4 872
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
4 176
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
3 949
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
3 860
У Чернівцях відбулася "Єдина протестна хода": вулицями пройшли майже 150 активістів
3 603
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
3 283
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
3 210
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 126