Зеленський нагадав про обмін 1000 на 1000: Домовлялись за посередництва США

Новини України / Війна з Росією
555
0
Зеленський нагадав про обмін 1000 на 1000: Домовлялись за посередництва США


Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності продовжувати обміни полоненими з Росією, зокрема реалізувати обмін у форматі 1000 на 1000, про який було домовлено на початку травня.

Про це йдеться у зверненні президента.


"Сьогодні провів нараду: Буданов, Умєров, Шмигаль. Стараємось активізувати всі канали комунікації зі Сполученими Штатами Америки. Розраховуємо, що будуть візити та перемовини. На рівні команди постійно спілкуємось про це.

Треба продовжувати обміни. На початку травня саме за посередництва Америки домовлялись про формат 1000 на 1000. Треба все це реалізувати.

Будуть нові перемовини і в Європі – ми зараз до них готуємось активно", - сказав Зеленський.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10