
В одному з готельно-відпочинкових комплексів Буковелю отруїлися понад 20 школярів із Тернопільщини, які поїхали в Карпати на вихідні. Чотири підлітки у важкому стані потрапили в лікарню.
Масове отруєння розслідують правоохоронці, повідомили в Головному управлінні Національної поліції Івано-Франківської області.
Мати однієї з постраждалих школярок Галина Ратушняк розповіла "Укрінформу", що 26 десятикласників разом із класним керівником та батьками поїхали відпочивати в гори. Група, яка зупинилася в готелі села Поляниця, планувала піднятися на гору Синяк.
Пізніше 21 учень захворів. У школярів діагностували гострий гастроентероколіт – запальне захворювання шлунка, тонкого і товстого кишечника, який спричиняють віруси, бактерії або паразити.
Через хворобу дітей деякі з батьків виїхали в Буковель. Галина каже, що дорогою зв'язалася з адміністрацією готелю з проханням допомогти школярам.
Обставини отруєння дітей з'ясовують поліціянти, які відкрили справу за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу – порушення санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.
"На місці події працювали слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські та працівники профільних служб. Наразі тривають слідчі дії, призначено необхідні експертизи", – додали в поліції.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram







