Правоохоронці викрили схему, де чоловіки виїжджали за кордон під виглядом музикантів

Новини України / кримінал
2 194
0
Правоохоронці викрили схему, де чоловіки виїжджали за кордон під виглядом музикантів


Правоохоронці викрили схему, згідно з якою чоловіки призовного віку виїжджали за кордон під виглядом музикантів. Організаторці вже повідомили про підозру, проте також перевіряють посадовців Міністерства культури.

Про це повідомив генпрокурор України Руслан Кравченко.



За його словами, жінка реєструвалась як фізична особа-підприємець і діяла нібито у сфері культури. Вона, мовляв, "шукала чоловіків, які не мали законних підстав для виїзду за кордон і за грошову винагороду від 7,5 тисяч доларів пропонувала їм “оформлення” як учасників музичних гуртів".

Після цього вона подавала списки чоловіків до Міністерства культури та стратегічних комунікацій, в яких зазначала, що вони "беруть участь у благодійних концертах за кордоном".

Згодом у міністерстві направляли листи до Державної прикордонної служби, які ставали підставою для виїзду чоловіків.

"У результаті за такою схемою з України виїхали 28 людей. До цього часу вони не повернулися. Ще 16 людей планували виїзд аналогічним способом, але реалізувати його не встигли", — зазначив Кравченко.

Як повідомив генпрокурор, фігурантці заочно повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Також обшуки провели в колишніх працівників міністерства, серед яких колишній т.в.о. міністра культури України, які погоджували відповідні листи на виїзд. У прокуратурі наголошують, що перевіряють й інших посадовців міністерства, які могли брати участь у схемі.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Буковинців попередили про можливі затримки на кордоні з Румунією: яка причина
8 903
На Буковину насувається негода: прогнозують сильний вітер, грози та град
8 103
Йшли до монастиря 30 кілометрів: на Буковині поліція оштрафувала організатора хресної ходи
7 272
На Буковині з’явилися перші білі гриби: де шукати й чому їх не виростиш у теплиці
4 696
Вогонь пошкодив покрівлю: на Буковині загорілася господарська будівля
4 270
У Чернівцях судитимуть водія BMW, який збив хлопця на електросамокаті
4 119
Кардіохірург інституту Амосова родом із Буковини рятує життя військових на передовій
3 768
Страшна звістка з фронту: підтвердилася загибель воїна з Буковини Володимира Аврама
3 554
Невимовний біль: під час служби загинув захисник із Буковини Андрій Нерушка
3 430
Тривалий час вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Буковини Микола Шкеул
3 258