Березень може стати рекордним за кількістю втрат росіян на фронті, - Федоров

Новини України / Війна з Росією
3 020
0
Березень може стати рекордним за кількістю втрат росіян на фронті, - Федоров


У Міноборони повідомили, що з фронту щодня надходять відеопідтвердження, де російська піхота вдається до самознищення. Найчастіше це трапляється після поранень, отриманих внаслідок атак безпілотників, або в умовах повного оточення українськими дронами.

Про це повідомляє міністр оборони Михайло Федоров.



Втарти РФ у березні наближаються до рекорду

Федоров зазначає, що така поведінка є наслідком рішень, які ухвалюються у військово-політичному керівництві РФ. Зокрема, російська пропаганда переконує у "контролі ситуації та перевазі", однак реальна картина на полі бою суттєво відрізняється.

"Непідготовлені люди, відсутність шансів на евакуацію та постійний тиск дронів", — пояснив він.

Окрім цього, за даними міністра, російське командування фактично забороняє військовим здаватися в полон, просуваючи наратив про те, що "краще померти одразу". Водночас українська сторона регулярно проводить обміни полоненими, що дає шанс на виживання.

"Росія забирає у своїх громадян право на життя", — підкреслюється у заяві.

Зазначається, що втрати російської армії продовжують стрімко зростати.

"Березень може стати рекордним за кількістю знищених росіян. Динаміка ураження свідчить, що завдяки українським Силам оборони втрати ворога перевищать 30 000 важкопораненими та вбитими", — акцентував Федоров.

Водночас досягнення позначки у 50 000 втрат на місяць може мати для російської армії катастрофічні наслідки. У Міноборони також натякнули на можливі додаткові рішення для посилення цієї динаміки.

"Можливо, запропонувати нараховувати 12 єБалів (зараз стільки ж за знищеного) підрозділу, в чиїй смузі окупант здійснив самознищення, за наявності відеопідтвердження?", — іронічно завершив Федоров.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях студент придумав замість Калинки зробити трасу "Формули 1"
12 218
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
10 844
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
10 748
За ігри у піску - 150 гривень: у парку Чернівців розгорівся скандал з платною пісочницею
9 538
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 777
Останній вальс біля ЧНУ: відео випускників ліцею Чернівців підкорило мережу
5 618
Президент Румунії попросив Росію бити по українських містах без шкоди для румунів
5 038
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 833
На Буковині 17-річний мотоцикліст перекинувся і злетів у річку: він загинув
4 797
Блоками перекрили проїзд: мешканці садового товариства у Чернівцях залишилися без центральної дороги
4 695