Вночі ворог атакував Дніпро дронами. Двоє людей загинули

Новини України / Війна з Росією
271
0
Війна з росією

Через влучання російського БПЛА у Дніпрі вночі зруйнований приватний будинок, ще два пошкоджені, у Нікополі та Марганецькій громаді потрощені житлові будинки, зачепило газогін.

Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.



"У Дніпрі через влучання ворожого БПЛА загинули двоє людей: жінка і чоловік. Щирі співчуття рідним і близьким. Атака сталася вночі. Виникла пожежа, зруйнований приватний будинок, ще два – пошкоджені. Понівечена також легкова автівка. Звечора й вночі російські війська здійснювали обстріли Нікопольщини. Застосовували артилерію і FPV-дрони", - написав Ганжа.

За його словами, ворог бив по райцентру та Марганецькій громаді. Потрощені два багатоквартирні будинки і чотири приватні, господарська споруда, кафе, декілька магазинів, авто. Зачепило газогін і лінію електропередач.

"За уточненою інформацією, вчора вдень через артобстріл Покровської громади потрощені ще одна приватна оселя і господарська споруда", - додав очільник Дніпропетровщини.

Війна з росією

Війна з росією

Війна з росією


Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10