На енергоблоках зараз аварійний ремонт: ситуація зі світлом погіршилася – "Укренерго"

Новини України / Війна з Росією
1 829
0
На енергоблоках зараз аварійний ремонт: ситуація зі світлом погіршилася – "Укренерго"


Зранку 23 січня у більшості регіонів було застосовано аварійні відключення світла.

Декілька енергоблоків вийшли в аварійний ремонт, повідомляє "Укренерго".



Диспетчери енергосистеми зазначили, що через наслідки масованих російських ракетно-дронових атак обладнання на вцілілих енергетичних об’єктах працює на межі можливого.

"Через попередні пошкодження та руйнування – вцілілі енергоблоки несуть колосальне перевантаження, щоб забезпечити Україну світлом і потребують зупинки для ремонту", - пояснили енергетики.

У компанії додали, що для збереження балансу в енергосистемі, а також через загрозу виходу з ладу на тривалий строк високовольтного устаткування диспетчери були змушені застосувати аварійні відключення.

Диспетчери енергосистеми додали, що ремонтні бригади роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити виробництво електроенергії енергоблоками, які були виведені в ремонт.

"Ми очікуємо, що найближчим часом завершаться відновлювальні роботи на окремих об'єктах, що дозволить скасувати аварійні обмеження та повернутися до планових графіків погодинних відключень у більшості регіонів", - підсумували в "Укренерго".

Нагадаємо, вчора та сьогодні на Буковині застосовані екстрені відключення світла.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10