
В Україні 2026 рік розпочався з відчутної прохолоди. Втім, уже 2 січня погодну ситуацію почне змінюватися.
Про це "Телеграфу" повідомив синоптик Віталій Постригань.
За його даними, у проміжку від 3 до 5 січня Україна потрапить під вплив теплої та вологої циклонічної системи, центр якої розташується над Балтійськими країнами.
"Температурний фон підвищиться: вночі 1–3° морозу, вдень 1–3° тепла. Часом невеликий сніг, ожеледиця дещо послабне", — зазначив синоптик.
У період від 3 до 6 січня завдяки активній циклонічній діяльності морози будуть слабкими. Такі умови, зумовлені інтенсивним перемішуванням повітряних мас, сприятимуть очищенню атмосфери та покращенню стану повітря.
"Не забуваємо, що січень — найхолодніший період року. Для нього характерні періоди помірних і навіть сильних морозів, а також хуртовини та снігопади, пов’язані з виходами південних циклонів", — додав Постригань.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram







