Українські військові повернулися до Покровська та відбили майже половину міста — Сирський

Новини України / Війна з Росією
459
0
Українські військові повернулися до Покровська та відбили майже половину міста — Сирський


Восени у Покровську вже не було українських військових. Проте із 25 листопада їм вдалося відбити близько 13 км² територій міста.

Про це головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів під час зустрічі з журналістами, повідомляють "Укрінформ" та "Інтерфакс-Україна".



За його словами, загальна площа Покровська становить близько 29 км², і зараз українські військові утримують північну частину міста приблизно по залізничній колії. Крім того, Сили оборони контролюють приблизно 54 км².

Водночас Сирський підтвердив відведення українських військ із позицій за 5-7 км від Покровська — з району сіл Сухий Яр, Лисівка та Новопавлівка. Головнокомандувач ЗСУ пояснив, що подальше утримання цих позицій було недоцільне і що варто зберегти життя українських військових.

Він також запевнив, що Мирноград не перебуває в оточенні, додавши: логістика ускладнена, але здійснюється.

Як повідомив Сирський, зараз росія збільшує чисельність свого угруповання на Покровському напрямку, яке вже налічує 156 тисяч.

Ситуація на Покровському напрямку
На початку грудня у росії заявили про повне захоплення Покровська на Донеччині. Водночас у Генеральному штабі ЗСУ наголосили, що українські військові продовжують оборонні операції.

Ще раніше в Силах оборони розповідали, що оборонна операція в Покровську ускладнилася через щільний туман. Військові повідомили, що російські війська намагаються використовувати погіршення видимості для нарощування сил та підготовки до подальшого наступу.

Сирський зазначав, що в Покровсько-Мирноградській агломерації українським воїнам доводиться стримувати тиск багатотисячного угруповання росіян, які продовжують спроби інфільтруватись у житлову забудову та перерізати шляхи постачання. Однак він наголошував: оточення чи блокування міст немає. За його словами, зараз триває комплексна операція зі знищення російських сил і витіснення їх із Покровська.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
"Може, вам дорого, а нам ні": у громаді на Буковині купили мінівен за 2,7 млн
11 362
Депутати Чернівецької міськради після розслідування "МБ" розкритикували стан укриттів у місті
11 123
«Чернівціобленерго» заплатило 1,7 млн грн за послуги фірмі підсанкційних власників з РФ
9 957
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині на 12 грудня
9 477
Кадрові зміни: хто став новим прокурором Буковини та куди подівся попередній
9 290
"Присвятила життя медицині та людям": у Чернівцях померла лікарка медичного центру
9 105
Коли не буде світла: графік відключень на Буковині на 11 грудня
6 743
У Чернівцях рятувальники дістали дворічну дитину з каналізаційного колодязя
5 678
Гірка звістка: стало відомо про загибель воїна з Буковини Тихомира Дониченка
5 629
Дощ, сильний вітер, у горах мокрий сніг: завтра на Буковині зміниться погода
4 988

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.