Жорстока атака РФ по Україні: 4 загиблих, десятки поранених, серед них - діти і вагітна жінка

Новини України / Війна з Росією
1 683
0
Жорстока атака РФ по Україні: 4 загиблих, десятки поранених, серед них - діти і вагітна жінка

Фото ДСНС

4 людини загинули та десятки дістали поранення внаслідок російського масованого комбінованого удару по Україні вночі 14 листопада, повідомив президент.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський в Facebook.



"Підлий обстріл. Станом на зараз уже відомо про десятки поранених людей, у тому числі це діти та вагітна жінка. На жаль, четверо людей загинуло", - сказав президент.


Фото ДСНС

Зеленський уточнив, що загарбники запустили по Україні близько 430 дронів і 18 ракет, в тому числі балістику та аеробалістику.


Фото ДСНС


Фото ДСНС

"Спеціально прорахована атака, щоб якомога більше нашкодити людям і цивільній інфраструктурі. Лише в Києві є руйнування в десятках багатоповерхівок. Від уламків "Іскандера" пошкоджене Посольство Азербайджану", – повідомив президент.


Фото ДСНС

За його словами, окупанти гатили по Києву та області, Харківщині, Одещині, гіперзвуковою протикорабельною ракетою "Циркон" ударили по Сумщині.

"Україна відповідає на ці удари далекобійною силою, а світ має зупиняти ці удари проти життя санкційно. Росія все ще може продавати нафту й будувати свої схеми. Це все треба припинити", – наголосив президент.

Він додав, що ведеться "багато роботи" з партнерами заради посилення ППО.

"Але (цього – ред.) недостатньо. Потрібне зміцнення додатковими системами та ракетами-перехоплювачами. Європа та США можуть допомогти. Розраховуємо на реальні рішення. Дякую всім, хто допомагає", – підсумував Зеленський.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях підірвали 90-метрову трубу на території колишньої «Буковинки» - відео
5 127
Літній шопінг у розпалі: що і за скільки можна придбати на Калинівському ринку
4 246
Популярний мобільний оператор готує зміни для українців з 1 липня: що відомо
4 195
Картину чернівчанки презентували на найбільшій виставці творчих талантів у Манчестері
3 990
На Буковині проведуть в останню путь воїна Володимира Новака
3 564
«Там було все. Зараз усе зруйноване»: історії переселенців, які живуть у шелтері Новоселиці
2 732
У Чернівцях завершився Миколайчук OPEN: оголосили переможців 2026 року
2 579
На 59-му році життя помер президент ФК «Садгора» Сергій Антонюк із Чернівців
2 022
На Буковині тривають пошуки 96-річного чоловіка, який пішов з дому і не повернувся
1 884
У Чернівцях попрощалися із полковником Андрієм Рємізовим: він помер у ворожому полоні
1 861