Зеленський запровадив нові санкції проти Росії

Новини України / Війна з Росією
373
0
Зеленський запровадив нові санкції проти Росії

Президент України Володимир Зеленський підписав нові укази щодо запровадження рішень Ради національної безпеки й оборони України стосовно персональних санкцій щодо осіб і компаній, які допомагають Росії виправдовувати агресію, окупацію та знищення української ідентичності.

Про це президент повідомив у своїх соцмережах.



"Росія намагається затягнути війну, розширює свої спроби виправдати агресію та “нормалізувати” окупацію українських територій. Також нещодавно з’явилось і демонстративне політичне рішення Росії про застосування “санкцій” проти українських посадовців, зокрема проти Прем’єр-міністра України. Така поведінка Росії заслуговує на значно більший тиск світу та розширення меж цього тиску – як проти всіх джерел і схем фінансування російської воєнної машини, так і проти кожної особи, яка поширює пропаганду та ускладнює ухвалення рішень, спрямованих на досягнення справжнього миру. Ми дамо наші пропозиції нових санкцій відповідним партнерам", – прокоментував Зеленський.

Він відзначив, що у сьогоднішніх санкційних рішеннях – особи, які працюють в урядових структурах Путіна та причетні до грабунку на тимчасово окупованих територіях України, один із його “гаманців”, функціонер російської військової розвідки та один із колаборантів.

Також розпочинають роботу щодо російських видавництв, які працюють на виправдання агресії та поширення російської пропаганди у світі.

Зокрема першим указом запроваджено санкції стосовно восьми фізичних осіб – учасників злочинів проти України, причетних до привласнення аграрного майна, культурної спадщини, інформаційних диверсій та впровадження російських освітніх стандартів на окупованих територіях. З-поміж них, зокрема, наближений до Путіна фінансист Кирило Дмитрієв, який займається залученням російських інвестицій за кордоном.

Другий указ передбачає запровадження санкцій щодо п’яти російських видавництв, що поширюють пропаганду Кремля у світі та формують антиукраїнські настрої на ТОТ.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.