Коли погода стане трохи кращою: синоптик назвав дати

Новини України
578
0
Коли погода стане трохи кращою: синоптик назвав дати


Найближчими днями в Україні дещо припиняться опади і стане трошки тепліше. Цього тижня вдень очікується +5°...+12°.

Про це повідомив синоптик Відділу взаємодії зі ЗМІ Українського гідрометцентру Іван Семиліт в коментарі Погода УНІАН.



З його слів, у найближчі кілька днів атмосферний тиск в Україні зростатиме і дощі дещо зменшаться. Протягом 15-16 жовтня невеликий дощ буде на північному сході та півночі, а подекуди можливий навіть мокрий сніг.

На території України із заходу та північного заходу поширюватиметься прохолодна повітряна маса. Швидкість вітру буде в межах 5-12 метрів за секунду, що може тільки додавати прохолоди, пояснив синоптик.

Вночі температура повітря буде +1°...+7°. Водночас 15 жовтня на півдні, сході, у центрі та в Сумській області очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0°...-3°.

Вдень у переважній більшості областей очікується +5°...+12°. На півдні та південному сході країни - температура підніметься 15° тепла.

За його словами, найбільше опадів, хоч вони будуть і невеликі, очікується на півночі та північному сході. Найпрохолодніше, з невеликими дощами та місцями - з мокрим снігом, буде в Карпатах. Вночі у Карпатському регіоні температура може сягнути навіть -5°.

Також на запитання щодо подальшої погоди у жовтні, після 19 числа, Семиліт зауважив, що варто очікувати на чергові дощі. Втім, далі антициклон має принести трошки більше тепла, але істотним воно не буде.

Нагадаємо, синоптик Ігор Кібальчич повідомляв, що на Україну сунуть дві хвилі похолодання. З його слів, починаючи від 14 жовтня на тлі проходження холодного фронту з північного заходу, у більшості областей вночі температура знизиться до +2-8°С, вдень обіцяють від +6°С до +13°С.

Зауважимо, синоптикиня Наталія Птуха повідомляла, що у жовтні в Україні очікується досить холодна погода, зокрема заморозки та нові опади. За її словами, другий місяць осені, на відміну від першого, який вважається перехідним місяцем від літа до осені — це вже справжня осінь.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Україну насуваються похолодання і мокрий сніг: названо дату
28 095
Відомий співак з Чернівців подав заявку на нацвідбір Євробачення-2026
15 542
Дива не сталося... Завтра на Буковині попрощаються із воїном Іваном Тереном
8 789
Коли завтра вимикатимуть світло: графік знеструмлень на Буковині 7 листопада
4 413
Це привабливе місце: мер розповів, що будуть робити з приміщенням колишньої "Української книги"
4 082
Якою буде мінімалка і як перерахують зарплати українцям: нові розміри здивують
3 911
У громаді на Буковині дозволили відстріл хижих диких тварин
3 546
За годину п'ять разів змінили графік відключення світла: у "Чернівціобленерго" пояснили, чому так відбувається
3 178
На Буковині жінка продала 12 будинків та 18 квартир і не сплатила податків
3 022
Роблять фасад та дах: у Чернівцях у будинку, пошкодженому ракетою РФ, тривають ремонти
2 934

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.