Запасайтеся олією та картоплею: українців попереджають про подорожчання

Новини України
21 000
0
Запасайтеся олією та картоплею: українців попереджають про подорожчання


Ціни на картоплю та сонячну олію в Україні восени 2025 року залишатимуться вищими, ніж очікували споживачі.

Про це пише "ПроАгро Груп".



Ціни на картоплю в Україні восени 2025 року залишатимуться вищими, ніж очікували споживачі. За словами президента Української плодоовочевої асоціації Тараса Баштанника, картоплі по 5 гривень не буде — буде по 10.

Експерти прогнозують, що до кінця вересня ціна стабілізується в межах 9–11 грн/кг, залежно від якості та регіону.

На продовольчому ринку соняшникова олія, один із ключових продуктів споживчого кошика, може здорожчати до 100 гривень за літр вже найближчим часом.

Експерти пов’язують це з кількома факторами — як внутрішніми, так і зовнішніми. Переробники вже попереджають про можливе коригування цінових стратегій у жовтні–листопаді, коли основні обсяги нового врожаю надійдуть на ринок.

За оцінками трейдерів, якщо поточна динаміка збережеться, роздрібна ціна соняшникової олії може сягнути 95–100 грн/літр, особливо в сегменті преміум-брендів та фасованої продукції. Це стане найвищим показником від початку 2022 року.

Раніше повідомлялося, що в Україні зросли ціни на яйця, що пов’язано з кількома ключовими чинниками. Наразі ситуація стабілізувалася, але дешевого продукту вже не буде.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 102
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
72 684
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 161
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 633
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 093
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 484
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 275
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
23 967
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 255
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 888