Чи виїжджають масово за кордон чоловіки 18-22 роки: у ДПСУ відповіли

Новини України
859
0
Чи виїжджають масово за кордон чоловіки 18-22 роки: у ДПСУ відповіли


Масового виїзду з України чоловіків віком 18-22 роки після зміни правил перетину кордону не зафіксовано.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, пише "РБК-Україна".



За словами Демченка, у Держприкордонслужбі нічим не визначені статистичні обліки ведення за віковими категоріями, і ДПСУ не веде такого обліку. Водночас він стверджує, що масового виїзду за кордон чоловіків віком 18-22 роки немає.

"Апелювати цифрами не буду. Але з 28 серпня, коли зміни до правил перетину кордону набули чинності і під час дії воєнного стану дозволили перетинати кордон для чоловіків-українців у віці від 18 до 22 років включно, суттєвого збільшення, масового напливу на пасажиропотік ця категорія не несе", — прокоментував ситуацію Демченко.

Він додав — звісно, що чоловіки віком 18-22 перетинають кордон на виїзд з України, але не слід забувати, що ці громадяни перетинають кордон і на в’їзд.

"Рух відбувається в обидва боки кордону. Аналіз по кожному з пунктів пропуску, на кожній ділянці, спостереження наших інспекторів тих категорій, яких вони оформляють, показує, що це невелика цифра по відношенню до загального пасажиропотоку, який ми маємо в тому числі на виїзд з України", — розповів речник ДПСУ.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.