РФ знову вдарила по українській залізниці: що відомо

Новини України / Війна з Росією
728
0
РФ знову вдарила по українській залізниці: що відомо

Зранку 5 вересня російська армія знову вдарила по інфраструктурі “Укрзалізниці”. Цього разу на Донеччині.

Про це повідомили у пресслужбі “УЗ”.



“Маємо знеструмлену ділянку перед Слов'янськом, внаслідок чого буде вимушена затримка як приміських поїздів, так і далекого сполучення”, - наголосили у компанії.

Зазначається, що для найближчих рейсів Краматорського напрямку можливе використання резервних тепловозів та автобусів на окремих ділянках. Інформації щодо затримання рейсів поки що немає.

Нагадаємо, вночі проти 3 вересня через російський обстріл було пошкоджено залізничну інфраструктуру у Кіровоградській області. Низка поїздів затримувалася.

Також кілька днів тому "Укрзалізниця" обмежила маршрути поїздів в Дніпропетровській області. До такого кроку залізничники вдалися через удари РФ.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
36 771
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
32 406
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
27 940
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
20 550
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
16 982
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
16 060
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
15 564
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
13 925
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
9 086
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
6 683