На Закарпатті судили чоловіка, який побив підлітка за прослуховування російської музики

Новини України
791
0
На Закарпатті судили чоловіка, який побив підлітка за прослуховування російської музики

На Закарпатті суд визнав чоловіка винним у побитті підлітка, який нібито слухав російську музику на території місцевої школи.

Про це йдеться у вироку Іршавського районного суду Закарпатської області.



Як зазначено у матеріалах справи, інцидент трапився у липні минулого року. Того дня приблизно о 19:00 обвинувачений почув, що на подвір’ї освітнього закладу голосно лунає російська музика.

Після 22:00 музика продовжувала грати, тож чоловік взяв велосипед і поїхав туди. За словами обвинуваченого, по дорозі він зустрів директора школи, але той відмовився втрутитися.

Біля навчального закладу було багато людей, тож чоловік підійшов до них, щоб зробити зауваження. Підлітки відповіли, що їм дозволили слухати музику.

Обвинувачений стверджував, що потерпілого він не бив – той сам, підходячи до нього, перечепився і впав.

Натомість неповнолітній потерпілий на судовому засіданні розповів, що сидів з друзями в дворі школи, коли до них підійшов обвинувачений, який почав голосно сварити і штовхати присутніх.

Хлопець повідомив, що обвинувачений був напідпитку, вдарив його у грудну клітку та намагався відібрати й пошкодити музичну колонку. При обстеженні у потерпілого виявили легкі тілесні ушкодження. Також після цих подій хлопець звертався з батьками до психолога.

Іршавський районний суд визнав винним чоловіка та присудив йому 200 годин громадських робіт, а також зобовʼязав виплатити потерпілому 10 тисяч гривень моральної шкоди. Вирок може бути оскаржений.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Трагічна звістка з фронту: загинув захисник із Буковини Дмитро Костенюк
8 166
Українцям треба терміново замінити паспорти: які документи більше недійсні
6 236
На Буковині на щиті зустрінуть воїна Миколу Івануцу
5 131
«Українки – красиві й самодостатні!»: чернівчанка представила Україну на «Місіс Всесвіт»
4 023
«Багато разів прощався з життям»: освітянин-воїн із Буковини майже пів року пробув на позиціях у напівоточенні
3 765
ДТП у Чернівцях на важливому перехресті, рух ускладнений в усіх напрямках
3 398
Загубилася в лісі під час відпочинку: на Буковині рятувальники долучилися до пошуків жінки
3 007
Українцям готують нові соцвиплати: хто їх може отримати
2 512
Оновлять календар профілактичних щеплень: безкоштовно вакцинуватимуть від вірусу папіломи
2 218
З квітами та свічками: буковинців просять зустріти загиблого героя Миколу Івануцу
2 183


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.