"Піксель" йде в минуле: ЗСУ переходять на новий камуфляж MM-25

Новини України
1 560
0
"Піксель" йде в минуле: ЗСУ переходять на новий камуфляж MM-25


Збройні Сили України поступово перейдуть на нову форму, яка має замінити чинний камуфляж ММ-14, більше знаний як "піксель". Новим стандартом обрали візерунок на кшталт Multicam. Новий камуфляж називатиметься ММ-25.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на офіційний сайт Міноборони.



Як зазначається, Центральне управління розвитку матеріального забезпечення вже затвердило для подальшого впровадження новий камуфляжний візерунок під назвою ММ-25. Його використовуватимуть при виробництві речового забезпечення для військових.

Офіційне зображення нової форми наразі не оприлюднено. Проте, за інформацією з ресурсів "Boroshno News" і First Division, візерунок ММ-25 має багато спільного з американським Multicam і є його фактичною копією.

Часові рамки переходу на новий однострій не вказані. Через значну чисельність українського війська оновлення форми може затягнутися на кілька років. Також поки немає точних даних про надходження перших партій ММ-25 у військові підрозділи.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10