Україна повернула з окупації та території РФ ще 11 дітей

Новини України / Війна з Росією
528
0
Україна повернула з окупації та території РФ ще 11 дітей

Україні вдалося повернути 11 українських дітей із тимчасово купованих територій та з Росії. Найменшій дитині – 10 років, найстаршій – 17.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.



Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубенець розповів історію однієї із сімей: маму 13-річної дівчинки повернули з ворожого полону у квітні 2023 року. Її дитина спільно з бабусею була на окупованих територіях Донеччини. Мама та дитина побачилися вперше від початку повномасштабного вторгнення.

Також вдалося повернути 5 дітей з однієї сім’ї. Батьки дітей були позбавлені батьківських прав, а опікун вивіз неповнолітніх до РФ. Певний час про долю дітей не було відомо нічого, але згодом вони зв’язалися зі своєю сестрою в Україні та повідомили, що хочуть повернутися додому.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.