Штраф до 59 тис. грн: хто до 20 червня зобов'язаний подати до ТЦК звіти про транспорт

Новини України
1 243
0
Штраф до 59 тис. грн: хто до 20 червня зобов'язаний подати до ТЦК звіти про транспорт

Українські юридичні особи зобов’язані до 20 червня подати до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) докладну інформацію про свої транспортні засоби.

Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів № 1921.



З вересня 2022 року МВС щоквартально передає до ТЦК дані про реєстрацію, переобладнання та зняття з обліку транспорту підприємств для обліку техніки, яка може бути використана для воєнних потреб.

Юридичні особи мають подавати "Відомість про наявність і технічний стан транспортних засобів і техніки, а також про громадян, які працюють на підприємстві, в установах та організаціях на таких транспортних засобах і техніці" двічі на рік – до 20 червня та 20 грудня. Кінцевий термін подання даних у першому півріччі – п’ятниця, 20 червня 2025 року.

Хто повинен надавати звіти?

Звіти повинні надати:

усі підприємства й організації, незалежно від форми власності;
до звіту включається перелік всіх легкових, вантажних автомобілів, спецтехніки та орендованих транспортних засобів, що перебувають на балансі компанії;
фізичні особи й ФОПи не підпадають під цю вимогу.

Що вказувати в документі?

У документі потрібно вказувати:

кількість одиниць автотранспорту та їхній технічний стан;
дані про співробітників, які закріплені за кожним транспортним засобом.

Наслідки невиконання

У разі несвоєчасної або неповної подачі звітності посадовим особам загрожує адміністративний штраф у розмірі від 34 тис. до 59,5 тис. грн. Щоб уникнути санкцій і бюрократичних затримок, експерти радять подати всі документи не пізніше 19 червня.

Фізичні особи-підприємці та звичайні громадяни не зобов’язані подавати ці дані. Якщо підприємство не має власних транспортних засобів (наприклад, використовує орендовані), подавати відомості не потрібно. Однак у разі придбання транспорту в майбутньому інформацію необхідно буде надати.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мобілізація на Буковині: Осипенко анонсував більше рекрутингових центрів і кінець «бусифікації»
19 940
У Чернівцях штормовий вітер піднімає дах будинку - відео
18 775
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
18 609
«За що так Чернівці не любите?»: депутат обурився прибуттям потяга до Києва о 5:30
18 019
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
17 951
Осипенко призначив кураторів над районами Буковини - хто за що відповідатиме
16 935
"Щирі співчуття родині": на Буковині у ДТП загинула випускниця ЧНУ
12 235
Гуцули дружні, серед дністровців - конкуренція: враження Осипенка від громад Буковини
11 898
Мільйони гривень зарплати та криптовалюта: декларації посадовців Буковини з чималими статками
11 789
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
10 126