Масштабна атака на Київ та Одесу: через обстріли виникло 19 пожеж

Новини України / топ новини
580
0
Масштабна атака на Київ та Одесу: через обстріли виникло 19 пожеж


10 червня уночі Росія здійснила чергову атаку на Україну. Ворог використовував для удару ракети та дрони.

Найбільше постраждали столиця, Київщина та Одещина, повідомив очільника МВС Ігоря Клименка.



За словами Клименка, під ударом опинилася цивільна інфраструктура. Внаслідок обстрілів виникло 19 пожеж, 4 з них станом на 09:00 ще гасять.

На Одещині окупанти поцілили в житловий будинок. Загинуло 2 людей, 13 – поранені. Також пошкоджено пологовий будинок, станцію швидкої та підприємство.







У Києві постраждали 4 людини. Найбільше руйнувань зазнали Дарницький, Оболонський, Шевченківський, Голосіївський райони.

У Повітряних силах України повідомили, що у ніч на 10 червня противник атакував 322-ма засобами повітряного нападу:

- 315 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Курськ, Шаталово, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф;

- 2 балістичними ракетами KN-23 із Воронезької обл. – рф;

- 5 крилатими ракетами Іскандер-К із Курської обл. – рф.

Основний напрямок удару – місто Київ.

Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 11 локаціях, падіння збитих (уламки) у 16 локаціях.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують