В Україні негода знеструмила понад 500 населених пунктів

Новини України
547
0
В Україні негода знеструмила понад 500 населених пунктів
Фото ілюстративне

В Україні через несприятливі погодні умови (грози, град, сильні пориви вітру) на ранок повністю або частково були знеструмлені 508 населених пунктів у дев’яти областях.

Про це повідомляє "Укренерго".



В компанії наголосили, що бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.

Крім цього, 9 червня станом на 9:30 рівень споживання електроенергії був на 2,5% вищим, ніж попереднього робочого дня — у п’ятницю.

Причини — традиційне зростання енергоспоживання на початку тижня, а також хмарна погода у кількох регіонах, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій.

8 червня добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,5% вищим, ніж максимум попередньої неділі — 1 червня. Причина — спекотна погода, що спонукала споживачів до використання кондиціонерів.

"Сьогодні активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час. Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами з 10:00 до 18:00", – закликали в "Укренерго".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
8 068
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
4 262
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 467
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 442
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 167
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 145
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 847
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 714
Здає в оренду нерухомість: стало відомо, де зараз перебуває ексглава "ЛНР" із Буковини
2 631
Смертельна аварія на Буковині: водій іномарки збив велосипедиста
2 504


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.