Сили оборони вдарили по локомотиву з технікою окупантів

Новини України / Війна з Росією
1 043
0
Сили оборони вдарили по локомотиву з технікою окупантів

Сили оборони Півдня України вразили залізничний локомотив із колоною військової техніки окупантів. Ворог зазнав чималих втрат.


Про це повідомляють Сил оборони півдня України.



У повідомленні Сил оборони Півдня зазначається, що російська окупаційна армія втратила понад десяток своїх танків та більше сотні одиниць броньованої та автомобільної техніки

"Втрати противника склали 13 танків та більше сотні одиниць броньованої та автомобільної техніки", – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що Сили оборони Півдня не повідомили, де саме та чим було уражено залізничний локомотив.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.