На Сумщині тривають активні бойові дії на окремих ділянках кордону

Новини України / Війна з Росією
500
0
На Сумщині тривають активні бойові дії на окремих ділянках кордону


Станом на вечір 29 травня на Сумщині тривають бойові дії на окремих ділянках кордону, зокрема поблизу населених пунктів Хотінської та Юнаківської громад.

Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.



"Станом на вечір 29 травня оперативна обстановка залишається складною, але контрольованою. Активні бойові дії тривають на окремих ділянках кордону, зокрема поблизу населених пунктів Хотінської та Юнаківської громад.

Противник діє малими групами, намагається проникати в прикордонні села та закріпитися", - йдеться у повідомленні.

За його словами, ситуація на лінії зіткнення постійно змінюється – десь ініціатива за нами, десь противник проявляє активність.

Крім того, за останню добу понад 50 людей евакуювалися з прикордонних громад Сумщини.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим